britské krátkosrsté kočky

Koťátka

  Aktuální vrhy:

     
  Předchozí vrhy:

 
     
 

 

  Všeobecné informace:

Koťata z našeho domova odchází ve věku třinácti týdnů, dle pravidel chovatelského řádu. Jsou dvakrát očkovaná a třikrát odčervená. Samořejmě už umí použít toaletu, sami baští granulky, hovězí či kuřecí maso a ani nepohrdnou konzervičkou Bozita. Naše koťata od útlého věku mazlíme a díky častým návštěvám jsou socializovaná a zvyklá na mále i větší děti. Z předešlého vrhu víme, že nemají problém ani se psy v jedné domácnosti. Koťátko sebou dostává malou výbavičku: průkaz původu, očkovací průkaz, kupní smlouvu (kde je započtena záloha), startovací balení granulek Royal Canin BabyCat 34, hračku, konzervičku Bozita a mističku.
Kotě si můžete nezávazně rezerovat na omezenou dobu (max. 1 týdne). Pokud se pro kotě rozhodnete skládáte nevratnou zálohu ve výši 2 tis. Kč a mazlíček je již zadaný jen pro Vás.
V případě, že se nemůžete rozhodnout nebo potřebujete poradit neváhejte a zavolejte nebo napište e-mail a navštivte nás. Vše probereme u kávy nebo čaje a rádi Vám poradíme.
Maminky i Tatínkové našich chlupatých miláčků jsou testovaná na krevní skupinu, FELV, FIP + FIV příp. HCM, které jsou negativní.