chovatelská stanice britských koček

Novinky

10.8.2011 Kocourek Alf je Grandinteršampion
  Alf, náš kocourek z vrhu A dostal minulý měsíc na výstavě v Ústí nad Labem poslední dva CAGCIBy a získal tím titul GIC. Alf se přitom oba dva dny blísknul a získal vedle BIV i 2x BOS. Jak se následně ukázalo, to velmi těžce nesla jistá chovatelka, která si nezapoměla postěžovat o obrovské nespravedlnosti na Facebooku. Na poslední výstavě v Praze pak Alf zahájil tažení na poslední titul ziskem prvního CACS. Alfovi i jeho majitelům moc gratulujeme a jsme opravdu rádi, že z Alfa vyrostl tak úspěšný kocour.
   
1.6.2011 Tak už i Balloo má nové páníčky
  S těžkým srdcem dáváme světu vědět, že Balloo, zvaný Blonďák, opouští naší rodinu a stěhuje se do Prahy k novým páníčkům. Bude mít jenom sám pro sebe 4 ruce na drbání a bezpochyby brzo ovládne celou domácnost. U nás mu totiž v rozletu bránila teta Chiqita a máma Amálka.
   
1.5.2011 1. Máj
  Krásný první májový den. Stále nabízíme našeho kocourka Balloo více fotek v jeho galerii
   
17.4.2011 Další Alfův úspěšný víkend.
  Tentokrát z výstavy v Karlových Varech a další dva CAGCIB má doma. Moc, moc gratulujeme a kdo je zvědavý, tak navštivte Alfovi stránky
   
27.3.2011 O tomto víkendu v Ústí nad Labem ALF opět bodoval a získal dvakrát CAGCIB.
   
24.3.2011 Annie FlossyPaw, CZ.
  Kočičce po naší Chiqitě se narodila tři krásná koťátka. Dva modří kocourci a jedna lilová holčička. Tatínkem je náš oblíbený kocourek IC PRINC ARTUŠ RO-ŠE, CZ. Více o koťátkách na: Makea tassu
   
13.3.2011 Pozdrav od Chloe.
  Kočička Chloe která má za sebou již kastraci. Její paní jí odnaučila škrábání sedačky, to je super!!
   
12.3.2011 Další úspěch Alfa.
  Alf po dvou měsících opět zabodoval a získal CACIB na Slovensku v Bratislavě-Ružinově. Tímto má titul IC-International Champion/Mezinárodní šampion. My i maminka Chiqita jsme hrdí. Druhý den Alf potvrdil svou kondici získáním prvního CAGCIB.
   
19.2.2011 Milá návštěva.
  Dnes nás navštívila slečna Markéta od kočičky Brigitte Bree, moc děkujeme za příjemně strávený čas.
   
13.2.2011 Letos poprvé na výstavě.
  První letošní výstava na pražském Vyšehradě, kde byl poprvé představe kocourek Balloo. Balloo se velice líbil a získal V2, byl čestně poražen kocourkem paní Vidimové. Kočička z našeho prvního vrhu Ally byla uchovněna a získala V1. Její majitel bude chovat dlouhosrté britské kočičáky :-)
   
16.1.2011 Alf FlossyPaw, CZ.
  dnes a včera kocourek Alf z našeho vrhu "A" získal CACIB. Alfovi a jeho páníčkům moc gratulujeme, ať se daří po celý rok!!
   
4.1.2011 ELLEN.
  první a největší novinka letošního roku: ve 20:40 se nám po celém dnu narodila dcera Ellen. Jsme nejšťastnější rodiče pod sluncem. Ellen je celá tatínek, ale v menším :-)
   
Novinky roku 2010
Novinky roku 2009

 

 
\